o nás

o nás

Firma RVG je na trhu od roku 2012 se svými produkty a službami. Od té doby jsme vyvinuli naše produktové portfolio obezřetně a s maximální péčí. Naším cílem je nabídnout vynikající kvalitu za atraktivní ceny. Přikládáme velkou důležitost spolehlivosti a dobré spolupráci se všemi našimi obchodními partnery.

V důsledku toho se vidíme především v roli poskytovatele služeb pro wellnessový a kosmetický průmysl. Zajímá nás vaše spokojenost, chceme váš úspěch a vděčně přijímáme i podněty s vaší strany.

Naše kosmetické stroje jsou navrženy s ohledem na maximální efektivitu a cenovou kompatibilitu k českému trhu. Než se dostanou do prodeje, musí prokázat svoji vhodnost v náročném každodenním nasazení a to jak v naší společnosti, tak externě jako součást pilotních projektů ve spolupráci s vybranými partnery.

Na všechny naše přístroje se vztahuje dvouletá záruka. V případě že se vyskytne závada dodáváme náhradní materiál ve stejný nebo následující pracovní den. Pokud je nutná oprava, zajistíme v době poruchy náhradní přístroj.

Po uplynutí záruky doporučujeme využít náš pozáruční servis. Smlouva pozáručniho servisu pokrývá všechny náklady opravy a zahrnuje 20% slevu na spotřební materiál + 10 % slevu na naše produkty.


Podívejte se na naše poslední recenze...

zákazníci o nás…

Perfektní předvedení přístrojů, vzájemná komunikace a bezvadný servis. Produkty jsou dobře snášené a již po prvním ošetření jsou vidět krásné výsledky.


Naďa Sochorová, Pelhřimov

Přístroj, cena, spolupráce a komunikace nad očekávání.


Olga Havlová, Milevsko

Výborná komunikace, skvělý servis, rychlé dodání materiálu. Za mě super spolupráce.


Zdeňka Havlínová, Veltrusy

Děkuji, že máte tak skvělé přístroje, materiál k nim a velice slušné ceny. Rozumíte tomu čím se živíme.


Iveta Pokorná, Blansko

Můžu vás velmi doporučit, jsem ráda, že jsme se poznaly. Tím jak jsme neustále v kontaktu mě utvrzuje, že si za svými produkty nejen stojíte, ale také vás zajímá, jak se daří nám, kosmetičkám. Přístroje jsou za dobrou cenu, servis je 100% a s případným financováním také pomůžete. Tedy není důvod, proč se rozmýšlet.


Dagmar Pastiriková, Zlín

Chtěla bych poděkovat za výbornou spolupráci s Vámi i Vaší firmou. Ve svém salonu již mám všechny přístroje i doplňky, které RVG  nabízí. Jsem moc spokojená já i moje klientky s každým z nich. Je výborné, že přístroje na sebe navazují, takže mohu dělat série a procedury na celém těle.


Dana Chytilová, Brno

Je radost s Vámi spolupracovat a jsem opravdu moc vděčná za Vaši firmu.


Ludmila Mašková, Znojmo

kontaktujte nás - pošlete dotaz

* Tato pole jsou povinná.

V případě zájmu ukázky přístroje či rovnou školení se můžete obrátit na naše obchodní zástupce. Každý měsíc zveme nejen naše současné partnery na ukázku novinek, ale také nové zájemce. Nachází-li se ve Vaší blízkosti naši zástupci, stačí je kontaktovat, oni si Vás už na prezentaci či ukázku přístroje sami pozvou.

lokality

Hlavní sídlo firmy:
Radiant Venture Group s.r.o.
Lucie Snížková
Pucheř 10
286 01 Čáslav
☎ 777 555 154
📧 [email protected]group.cz


Zástupce za jižní Čechy:
Salon Iris
Irena Pavlíková
Českobudějovická 448
382 41 Kaplice
☎ 602 496 208


Zástupce za severní Čechy:
Salon "E"
Marcela Presová
Třída 1.máje 59/5
460 01 Liberec
☎ 731 487 248


Zástupce za severní Moravu:
Wellnes studio Suneto
Dana Geržová
1. máje 830/12
779 00 Olomouc
☎ 723 003 926