HYDROPEN

Víceúčelový kosmetický přístroj na neinvazivní čištění pleti. Hydropen je jednoduchý na obsluhu a díky kombinaci třech na sebe navazujících funkcí velmi efektivní přístroj. Microdermabraze, hydrodermabraze a aplikace séra za pomocí pistolky Airbrush jsou funkce na sobě naprosto nezávislé a dají se lehce propojit či navázat s kosmetickou službou.

Ošetření je efektivní pro všechny typy pleti, včetně stárnoucí. Přístroj řeší problémy pleti spojené s hyperpigmentacemi, vyhlazuje jemné linky, vrásky, redukuje kožní maz a rozšířené póry, vyrovnává hydrataci pleti, umožňuje hluboké čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty bez nežádoucího podráždění.

Microdermabraze - nová peelingová metoda u které dochází k mechanickému obrušování vrchní vrstvy kůže. Za pomocí podtlaku se odstraní nečistoty, pleť se vyčistí, prokrví a projasní.

Hydrodermabraze - je unikátní podtlaková technologie nové generace pro efektivní vyčištění pleti. Čistí, rozpouští, vyplachuje či vysává nečistoty a černé tečky.

Aplikace séra za pomocí Airbrush - příjemný způsob vyživení nebo zklidnění pokožky. Během ošetření cítí klient foukání chladného vzduchu, což je velmi osvěžující a přitom efektivní způsob jak zapravit sérum do pleti.

Přístroj Hydropen je přenosný a váží 2kg včetně aplikátorů.

Hydropen 3 v 1 umožňuje šetrným způsobem hluboké čištění pórů od černých teček, rozpouští, vysává nečistoty, vyživí a zároveň zjemní pleť. Jedná se o kosmetickou novinku, která se jistě brzy stane nezbytnou součástí každého kosmetického ošetření.


Technické data
Napětí: 110/220V, 50/60Hz
Příkon: ~50W
Vakuum: 0-75cmHg
Počet nádrží: celkem 2 nádrže pro čistou a odpadovou vodů
Kapacita nádrží: 180ml
Počet držadel a aplikátoru: 2x hydropen s 8mi nástavci, 3x tužka s 9ti nástavci, 1 pistole Airbrush
Váha a dimenze: 2kg, 22 x 24 x 18cm

co říkají naši zákazníci o Hydropenu…

Vzala jsem hned na zkoušku synovce, kterého trápí akné, abych Hydropen podrobila první větší zkoušce. Nejen jeho, ale i mně výsledek překvapil. Po týdnu se mi přišel ukázat a pleť  byla jasněší, zdravější, bez zarudnutí a změna byla okamžitě viditelná. Což se mi zatím u žádného přístroje po první aplikaci nestalo.


Ludmila Mašková, Znojmo

Po předvedení hydropenu jsem zajásala, že je tu konečně přístroj, který dokáže opravdu čistit pleť. Ultrazvukovou špachtlí pouze kloužete po povrch pleti, zatímco Hydropen doslova vycucne nečistoty z podkoží. Klientky jsou z tohoto čištění nadšené a samy si o něj říkají.


Naďa Sochorová, Pelhřimov

Hydropen mě nadchl. A nejen mě, ale hlavně mé spokojené zákaznice. Čistíme doopravdy a téměř bezbolestně. Pleť je nesrovnatelně se špachtlí čistá a taková od pohledu zdravější. Jestli mi nevěříte, klidně dojeďte, já vás zvu k sobě. Ukážu vám to a posoudíte sami.


Dagmar Pastiriková, Zlín

Jedna mladá slečna mi už léta chodí na špachtli. Ale i přes moji veškerou snahu se jí akné neléčilo. To čelo mě velmi potrápilo. Od října jsme začaly čistit pleť  hydropenem. To je rozdíl. Čelo máme zahojené, pleť už se jí tolik nemastí a slečna už nemusí používat kila makeupu.


Naďa Sochorová, Pelhřimov

Hydropen skvěle čistí a regeneruje. Byla jsem mile překvapena z jeho možností a síly vypínání pleti, hydratace a regenerační schopnosti. Zanechává pokožku ihned po první aplikaci čistou, hydratovanou a rozzářenou.


Dana Chytilová, Brno

Hydropen nemá chybu a je vážně pomocníkem při kosmetice. Samotnou mě to až překvapilo, jak pleti čištění prospěje již po prvním ošetření. A to nejen akné. Každý, co si Hydropen vyzkoušel už nechce normální čištění pleti, ale chodí na ošetření Hydropenem.


Ludmila Mašková, Znojmo

Hydropen je nejlepší, je prostě špička na čištění pleti. Nemůžu si ho vynachválit.


Renáta Strnadová, Kladno

příklady typických výsledků

Mezi nejčastější a hlavně nejžádanější výsledky je v prvé řadě boj se stárnutím. Nejlepší výsledky jsou u vrásek a následném liftingu.

Original Image před
Modified Image po