Led Mask

Světelná terapie s LED Maskou na obličej využívá 3 vlnové délky, které poskytují ošetření omlazení pokožky na obličeji a krku. Zahrnuje také použití galvanických proudů pro další zlepšení výsledků s možností kyslíkové terapie.

LED Maska může být využívána na omlazení pleti i úlevu od bolesti. Zvyšuje průtok krve, podporuje hojení ran, stimuluje produkci kolagenu a elastinu. Může být použita k ošetření akné v mírném i pokročilém stádiu a k úlevě bolesti po různých typech ošetření. Maska je účinná i jako následná péče po ošetření radiofrekvence.

funkce a ovládání
Modré světlo: sterilizuje pokožku, ničí bakterie, léčí a předchází akné, zklidňuje podráždění.
Fialové světlo: proniká hluboko do pokožky, urychluje metabolické funkce tkání, rozkládá usazeniny a nečistoty, zpevňuje povislou pokožku a celkově jí omlazuje.
Červené světlo: sjednocuje pokožku, vypíná ji, vyhlazuje vrásky a zároveň předchází vzniku nových, opravuje poškozenou pokožku, uzavírá póry, podporuje tvorbu kolagenu. Zlepšuje růžovku a rozšířené žilky.
Galvanická LED Maska dále disponuje elektrodami na ošetření galvanickým proudem. Galvanický proud pomáhá vyhlazovat vrásky a revitalizuje obličej. Galvanika se dá zapnout, jak samostatně tak i v kombinaci se světelnou terapii. Elektrody lze úplně výjmout.
Ovládací panel v češtině maximálně usnadní nastavení optimálního programu pro klienta. Maska pracuje úplně samostatně. Na závěr oznámí konec programu akustickým signálem a vypne světlo.

LED Mask je dodávána v kufříku a je jednoduše přenosná

Doplňkový přístroj k dosažení lepších výsledků u kosmetického ošetření. Maska se dá integrovat do komplexního kosmetického ošetření a nebo samostatně.

Technické data
Vlnová délka: modrá 415nm, červená 630nm, IR 830nm
Délka aplikace: 5-30 min., v 5-ti minutových krocích - přednastavená délka 20 minut
Galvanika: 7 odnímatelných elektrod (+4 náhradní)
Vzduchová terapie: ve spojení s Hydropenem a nebo kyslíkovým generátorem
Ovládací panel: membránové tlačítka, v čestině
Výkon přístroje: 28W, 24V, 2.5A
Rozměry: 47 x 30 x 17cm
Váha s kufrem: 4.5kg

co říkají naši zákazníci o Led Masce…

Chtěla bych ještě vyzvednout výbornou světělnou Led masku,kterou používám a dávám klientkám  vždy po aplikaci a ošetření Radiofrekvencí Frakce. Masku také dávám jako součást u některých kosmetických ošetřeních. Krásně doladí a ukončí kůry, oživí pleť, je výborná na podrážděnou pokožku , akné aj.


Dana Chytilová, Brno

Led masku používám automaticky po každé radiofrekvenci. Klientelou je světelná terapie žádaná a oblíbená.


Naďa Sochorová, Pelhřimov

Každé světlo má svoji opodstatněnou funkci a mimo jiné i galvanizaci, která je skvělá na výživu a vypnutí pleti.


Dana Chytilová, Brno

Led maska je skvělá terapie, která má mimo jiných blahodárnych účinků i schopnost dopravit kosmetický přípravek do spodní vrstvy pokožky a také ji používám pro zefektivnění výsledků ručního nebo přístrojového ošetření.


Lidka Zacpalová, Olomouc

Masku také dávám jako součást u některých kosmetických ošetřeních. Krásně doladí a ukončí kůry, zároveň oživí pleť. Je výborná na podrážděnou pokožku a zklidní hezky akné.


Dana Chytilová, Brno