LYMFIT® 3v1

LYMFIT® 3v1 je určený do masážních a kosmetických salonů. Přístroj má 3 funkce, které jsou na sobě nezávislé, ale doporučují se využívat současně. Tlakový přístroj zrychluje metabolismus, výrazně zlepšuje funkci lymfatického systému a pomáhá s detoxikací organismu. Elektrostimulace napomáhá formování postavy a budování svalové hmoty. Infraoblek ulehčuje bolestem svalů a kloubů, pomáhá zvýšit krevní oběh a podporuje funkci krevního oběhu.

Přístroj je vyspělým lázeňským zařízením a představuje komplexní systém, určený jako pomocník pro rozšíření masérské či kosmetické dovednosti.

Tlaková masáž se osvědčila na podporu lymfatického systému. Oblek obsahuje nohavice, pás i rukávy. Tu poslední, nezakrytou část těla – dekolt a obličej - uvolníme příjemnou ruční masáži.

Infraoblek znamená skutečnou revoluci v oblasti regenerace organismu za využití efektu tepelného, infračerveného záření.

Elektrostimulace (EMS) prokázala blahodárné účinky v tlumení bolesti svalů, kloubů a v boji proti degradaci svalstva. Elektrostimulátor nabízí různé druhy programů a individuálně nastavitelné intenzity.

LYMFIT® není jen přístroj, nýbrž celý systém. Program zahrnuje zdarma školení až 2 osob včetně vystavení certifikátu o zaškolení. Součástí Lymfit programu je i školení lymfomasáže obličeje a dekoltu. RVG dodává v rámci LYMFIT programu administrativní a školící materiál.

Námi doporučené ceny za služby se osvědčily u všech zákazníků. Lymfit doporučujeme kombinovat s některými kosmetickými úkony, čímž je možné navýšit hodnotu služeb vůči klientovi a tím i vašeho výdělku.

Po celou dobu nájmu si můžete veškeré faktury přímo započítat do nákladů. Poslední platbou si přístroj zakoupíte. Garance a pozáruční servis je zajištěn.

Lymfit je vybaven kolečkami a dá se pohybovat po salonu.

LYMFIT® 3v1 je víceúčelový, takže lze použít na více problémů a může velmi efektivně podpořit odbornou práci masérů i kosmetiček. Maséry i kosmetičky potěší nástroj, který díky své schopnosti hluboce prohřát či uvolnit svalovou hmotu, dokáže výrazně snížit či potlačit bolest.


Technické data
Napětí: 110/220V, 50/60Hz
Rozsah tlaku: 40 – 200mmHg
Kompresní režimy: 4
Počet komor: 16
Počet EMS elektrod: 10 (5 x 2)
Napětí EMS: 10 - 80mA
Váha a dimenze: 28kg, 134cm x 36cm x 45cm + oblek

co říkají naši zákazníci o Lymfitu…

Na Lymfit nedám dopustit a jede každý den. Zájem o Lymfu neustále stoupá, což je vidět na pravidelném přírustku nových zákazníků.


Ludmila Mašková, Znojmo

Lymfit je něco jako malý zázrak, protože tvarovat a zpevňovat postavu dokáže dokonale. Mám klientku, která po 8 kůrách měla o číslo menší kalhoty. Jiná zase ztratila po 10 kůrách na stehnech 15 cm. Každá klientka má s Lymfitem nějaké výsledky. Nikdy se nestalo, že by Lymfit nebyl úspěšný. Skvělý přístroj!!!


Dana Chytilová, Brno

Každá zákaznice má výsledky. To neuvěřitelné, že už po třetí kůře máme centimetry.


Irena Pavlíková, Kaplice

Každé zapojení do přístroje mělo smysl a klientky se cítily výborně, ať už to bylo z důvodu otoků nebo zpevnění.


Lenka Hrdličková, Stěžery

Za výborný výsledek považuji případ paní, která během jedné desítky zhubla 6 kg, ztratila 6 cm přes pas, 7 cm přes boky a 4 cm na stehnech.


Pavla Fuková, Jihlava