Radiofit Mono

Radiofit je moderní, velmi výkonný a přenosný přístroj pro ošetření těla i obličeje. Monopolární přístroje mají schopnost proniknout velmi hluboko do lidského těla za pomoci kovové placky, fungující jako negativní pól, podložený pod tělem klienta.

Radiofrekvenční vlna vstupuje přes povrch pokožky do podkoží, kde intenzivně zahřívá tukové buňky, redukuje celulitidu, vypíná a vyhlazuje pokožku. Nový kolagen zvyšuje elasticitu, pokožka je pružnější, zářivější a mladistvější zvýšením krevní mikrocirkulace, zlepšením zásobování tkání kyslíkem a podporuje se tvorba elastinů. Pro dlouhotrvající efekt je nutno podstoupit několik sezení, dle ošetřované partie. Stroj je víceúčelový, takže lze použít na více problémů a může velmi efektivně podpořit odbornou práci kosmetiček i masérů. V kosmetice se radiofrekvence používá na omlazení pleti, odstranění vrásek, redukci tukových polštářků a celulitidy. Maséry potěší nástroj, který díky své schopnosti hluboce ohřát či uvolnit svalovou hmotu, dokáže výrazně snížit či potlačit bolest.
Radiofit se stane velmi rychle pravidelně žádanou službou ve Vašem salónu. Přístroj má široké pásmo využití: Nejen, že Vám napomůže při kosmetickém ošetření obličeje či dekoltu, ale také na různých tělesných partiích, kterými jsou břicho, ruce a stehna. V kosmetice se přístroj osvědčil v boji proti vráskám, akné, jizvy, různé druhy krevních sraženin, pigmentaci pleťi a strii. Navíc pomáhá i odbourávat tuky na krku, rukou, bříška, boky a stehna! K našim kosmetickým přístrojům nabízíme také speciální gely, které se dají efektivně využívat různými způsoby, dle aplikací či místa použití.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce fermentum metus a aliquam commodo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus. Integer malesuada. Etiam neque. Aenean placerat. Nullam lectus justo, vulputate eget mollis sed, tempor sed magna. Integer malesuada. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. In convallis. Proin in tellus sit amet nibh dignissim sagittis. Mauris suscipit, ligula sit amet pharetra semper, nibh ante cursus purus, vel sagittis velit mauris vel metus. Aliquam in lorem sit amet leo accumsan lacinia.

Technické data
Napětí: 110/220V, 50/60Hz
Rádiová Frekvence: 300KHz-500KHz
Výkon: 300W max.
Teplota tkáně po aplikaci: 41-45°C
Timer: libovolně nastavitelný od 0 - 30 minut
Váha: 5kg
Rozměry: 38cm x 35cm x 40cm

co říkají naši zákazníci o nás…

Kvalita za rozumnou cenu

Iveta Pokorná

Vracející se mi spokojené zákaznice, které přivedly i hodně nových klientek. Hlavně já jsem spokojená, že mám v ruce přístroj, který mé možnosti ošetření v salónu posunul do úplně nové dimenze. Dnes, když mi přijde někdo na kosmetiku, tak automaticky zařazuji radiofit, neboť kosmetika bez radiofitu už pro mě není kosmetikou.

Lenka Žáčková, Brno

Líbilo se mi, že si přístroj můžu pronajmout a v případě, že by jsem nebyla spokojená, jej můžu kdykoliv vrátit. Dnes už pracuji s Radiofitem více jak 2 roky a můžu Vám potvrdit, že se mi zákaznice vrací všechny a jsou nadšené. Používám Váš Radiofit, gely i masky. Radiofit je naprosto úžasný.

Jindřiška Osičková, Hradec Králové

Nikdy předtím jsem se nesetkala s přístrojem, který by opravdu fungoval. Většinou jsem si nějaký přístroj koupila a po určité době (i přes veškeré mé snahy) jsem nabyla dojmu, že je to spíše drahá hračka. I přesto jsem je používala. Od té doby, co mám Radiofit, všechny ostatní přístroje stojí.

Marie Čerová, Strakonice

Děkuji Vaší firmě za to, že přišla na trh s přístrojem RF a za možnost si přístroj pronajmout, protože bez velkých pořizovacích nákladů můžu nabídnout zákaznicím něco nového a zákaznice se pak těší na další návštěvu a ptají se: ošetříte mi pleť zase tím novým přístrojem?

Radka Šímová, Rakovník

S gely jsem spokojená, dobře se aplikují a pracují s pokožkou. Klientky si chválí hebkost těla po zábalu. Používám sice všechny, ale nejvíce Gracilin na tělo. Collagen, Hyalur, Evalin v trojkombinaci na pleť obličeje a dekoltu. Vynikající je Tea tree proti zánětu, pro aknózní pleť a na zklidnění Aloe. Jsou skvělé.

Zdeňka Havlínová, Veltrusy

Výborná komunikace, skvělý servis, rychlé dodání materiálu. Za mě super spolupráce. Děkuji.

Zdeňka Havlínová, Veltrusy

Lucinko, jsem velice šťastná, že mohu napsat, že nemám jediného nespokojeného zákazníka. Přes mé počáteční obavy a díky vašemu milému přístupu, jsem i já s přístrojem Lymfit nadmíru spokojená.

Ludmila Mašková, Znojmo

příklady typických výsledků

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus. Integer malesuada. Etiam neque. Aenean placerat. Nullam lectus justo, vulputate eget mollis sed, tempor sed magna. Integer malesuada.