Radiofit Frakce

Radiofit® Frakce je přístroj určený do kosmetických salónů. V současné době je to to nejlepší, co může kosmetička svým klientkám nabídnout v rámci neinvazivního omlazení pleti. CPT technologii vybavený přístroj pracuje na bázi rychle probíhajících pulsů, které umožní aplikovat vyšší energetické hodnoty a zároveň klientovi poskytne příjemný zážitek.

Již po první aplikaci dochází k narušení a stimulaci kolagenových vláken, které následně restartuje tvorbu kolagenu. Pokožka opět získává mladistvý vzhled přirozenou cestou a obnovuje svou pevnost a pružnost. K zásadnějšímu zlepšení dochází po zhruba čtyřech návštěvách ve dvoutýdenních intervalech. Po kůře je dobře viditelná korekce vrásek v okolí rtů, omlazení očního okolí, zjemnění nosoretní rýhy či zpevnění kůže v oblasti pokleslých víček.

Přístroj Radiofit Frakce je přenosný a váží 5 kg včetně aplikátorů.

Při aplikaci dochází k částečnému vyhlazení nerovností, zmírnění akné a trvalému vypnutí původně uvolněné kůže. Zvýšená teplota způsobená elektromagnetickým chvěním ve spektru radiofrekvence, aktivuje produkci strukturovaných proteinů kolagenu a elastinu, což vede v průběhu regenerační fáze k přestavbě vazivové tkáně.


Technické data
Napětí: 110/220V, 50/60Hz
Rádiová Frekvence: 3-4MHz
Výkon: 300W max.
Počet aplikátorů: 8
Regulace: délka a intenzita pulzu
Váha: 5kg
Rozměry: 38cm x 35cm x 40cm

co říkají naši zákazníci o Frakci…

S Frakce jsem nadšená. Po vyčištění pleti Hydropenem probliknu Frakcí. Mám neuvěřitelné výsledky a hlavně spokojenou klientelu.


Renáta Strnadová, Kladno

Frakce je úžasná a velice ráda s ní pracuji. Mám s ní neuvěřitelné výsledky. Pleť již po první aplikaci dostane takový náboj, že změna i zlepšení je vidět okamžitě. Hlavně korekce vrásek kolem očí a nosoretní rýhy. Úspěch s Frakcí mám také u akné, u zesvětlení pigmentových skvrn, odstraní se hrubost pleti, mastící se části na obličeji a zase naopak šupinatost i suchost pokožky. Prostě super!!!


Dana Chytilová, Brno

Frakce je opravdu účinná a cenově dostupná. Klientky jsou velice spokojené. Vidí okamžitý efekt ošetření hlavně očního okolí a vrásek na čele.


Iveta Pokorná, Blansko

S přístrojem Frakce jsem velice spokojená. Kolem očí jsou výsledky okamžité. Tón pleti se sjednotí a prozáří.


Adéla Ševčíková, Holešov

příklady typických výsledků

Mezi nejčastější a hlavně nejžádanější výsledky je v prvé řadě boj se stárnutím. Nejlepší výsledky jsou u vrásek a následném liftingu.

Original Image před
Modified Image po