o nás

Maximální flexibilita a finanční jistota pro vás

Firma RVG poskytuje možnost nájmu "Mietkauf" i koupě. Nabízíme nájem na 12, 18, 24, 30 a 36 měsíců. Dle vlastního uvážení a Vašich možností si vyberete výši nájmu a podle toho se odvíjí čas i konečná částka.

V okamžiku uzavření smlouvy zaplatíte první zvýšený nájem ve výšce 4.000,- až 7.500,- Kč dle dohody. Pravidelný měsíční nájem je fakturován k 25tému se splatností 5 ti dnů. Mezi prvním zvýšeným nájmem a vystavením faktury za pravidelný nájem musí proběhnout minimálně 3 týdny.

Záruka:
Na každý přístroj se vztahuje dvouletá garance. V případě uzavřené nájemní smlouvy delší jak 24 měsíců je automaticky prodloužená záruka až do konce nájmu.

Kupní částka:
Splněná nájemní smlouva je odměněna tím, že má nájemce právo si přístroj koupit za zbytkovou hodnotu. Finální kupní částka je individuální dle smlouvy a pohybuje se v rozmezí od 1.800 - 7.000,- Kč

Doplacení přístroje:
Během nájemní doby je kdykoliv možné doplatit přístroj. V tom momentě poskytne firma RVG 6ti procentní slevu ze zbytkové hodnoty.

Výpověď nájemní smlouvy:
Nájemní smlouva se dá nájemníkem kdykoliv a bez uvedení důvodu vypovědět. Výpovědní lhůta je 1 měsíc. Firma RVG vypovídá pouze při hrubém porušení nájemní smlouvy.

Pozáruční servisní smlouva:
RVG nabízí po skončení záruky využít roční servisní smlouvu. Smlouva zahrnuje výměnu všech náhradních dílů zdarma, o 50% snížené dopravné a 20% slevu na spotřební díly (oblek, šňůry, placky, aj) a 10% slevu na gely a masky.

Často kladené otázky

Co musím splnit, abych se mohl/a stát zákazníkem RVG?
Povinností je přihlášená živnost nebo podnik poskytující služby, které souvisí s druhem nabízených služeb a produktu RVG. V případě zájmu o přístroj si RVG ověří vzdálenost k nejbližšímu už existujícímu zákazníkovi. Pokud by bylo příliš velké riziko vzájemné konkurence, může RVG žádost odmítnout.

Jaké jsou nejčastěji žádané délky nájmu?
Zpravidla 18 a 24 měsíců.

Proč platím zvýšený první nájem?
Náklady jsou spojené s přípravou přístroje, jeho dodání, zaškolení a dvouleté revize.

Jak dlouho trvá školení?
Zhruba 2-3 hodiny.

Co všechno obsahuje přebírání přístroje?
Přebírání přístroje obsahuje samotný přístroj s veškerým příslušenstvím, školení, český manuál, prohlášení o shodě, čerstvou revizi elektrického spotřebiče na dva roky, návrhy ceníku a informované souhlasy.
Certifikáty jsou odeslány do týdne po školení. Od prvního dne, kdy vám bude dodán přístroj, můžete začít pracovat.

Kolik lidí může být zaškoleno?
Certifikáty o proškolení Vám vystavíme na dvě osoby.

Můžu v průběhu nájmu kdykoliv doplatit přístroj?
Ano, na požádání spočítáme zbytkovou hodnotu a odměníme vás šestiprocentní slevou.

Mám počítat s poplatkami v případě předčasně ukončené smlouvy?
U RVG neexistuje předčasné ukončení. Je to smlouva o nájmu, která se dá kdykoliv s lhůtou jednoho měsíce a bez dalších poplatků vypovědět.
V případě, že RVG bude požádán o vyzvednutí přístroje, účtujeme si poplatek za dopravu. Minimálně 500 a maximálně 2.000,- Kč. Záleží na vzdálenosti od sídla firmy.

Záruka na přístroj je dva roky. Co bude dál, když platím nájem 30 měsíců?
V případě smlouvy trvající déle než dva roky je do pravidelného měsíčního nájmu od začátku zahrnutý příspěvek, který prodlouží záruku až do konce smlouvy.

Jakým způsobem servisujete přístroje?
Ještě před skončením záruky je každému zákazníkovi nabídnuta pozáruční servisní smlouva a odeslaný ceník na náhradní díly či servisní práce.

Co je to "pozáruční servisní smlouva" a je povinná?
Servisní smlouva je dobrovolná. Má zákazníkovi zaručit finanční jistotu a výrazně snížit riziko spojené s poruchou po záruce.
Servisní smlouva kryje opravy a s ní spojené náhradní díly. Navíc vám poskytuje nárok na slevy u spotřebního materiálu.

zákazníci o nás…

Perfektní předvedení přístrojů, vzájemná komunikace a bezvadný servis. Produkty jsou dobře snášené a již po prvním ošetření jsou vidět krásné výsledky.


Naďa Sochorová, Pelhřimov

Přístroj, cena, spolupráce a komunikace nad očekávání.


Olga Havlová, Milevsko

Výborná komunikace, skvělý servis, rychlé dodání materiálu. Za mě super spolupráce.


Zdeňka Havlínová, Veltrusy

Děkuji, že máte tak skvělé přístroje, materiál k nim a velice slušné ceny. Rozumíte tomu čím se živíme.


Iveta Pokorná, Blansko

Můžu vás velmi doporučit, jsem ráda, že jsme se poznaly. Tím jak jsme neustále v kontaktu mě utvrzuje, že si za svými produkty nejen stojíte, ale také vás zajímá, jak se daří nám, kosmetičkám. Přístroje jsou za dobrou cenu, servis je 100% a s případným financováním také pomůžete. Tedy není důvod, proč se rozmýšlet.


Dagmar Pastiriková, Zlín

Chtěla bych poděkovat za výbornou spolupráci s Vámi i Vaší firmou. Ve svém salonu již mám všechny přístroje i doplňky, které RVG  nabízí. Jsem moc spokojená já i moje klientky s každým z nich. Je výborné, že přístroje na sebe navazují, takže mohu dělat série a procedury na celém těle.


Dana Chytilová, Brno

Je radost s Vámi spolupracovat a jsem opravdu moc vděčná za Vaši firmu.


Ludmila Mašková, Znojmo

kontaktujte nás - pošlete dotaz

* Tato pole jsou povinná.